Rang list učenika koji su prijavljeni u Srednju tehničku školu Bugojno

SMJER: MAŠINSKI TEHNIČAR PROGRAMER CNC MAŠINA

IME I PREZIME, BROJ BODOVA
1. ŠEČIBOVIĆ SEDIN 60,00
2. KARAJKO FARIS 57,50
3. DLAKIĆ AMRA 56,00
4. ZEČIĆ AMER 55,00
5. MEŠIĆ ELVEDIN 50,50
6. DELIĆ AJDIN 49,50
7. HODŽIĆ FARIS 48,50
8. ČAUŠEVIĆ IMRAN 48,50
9. EFENDIĆ DINA 48,50
10. AJKUNIĆ IRMA 48,50
11. MEŠAN ADMIR 48,00
12. HODŽIĆ NUSRET 45,50
13. PLAVAC SAID 45,00
14. MILANOVIĆ ENIS 42,00
15. TUTKUR ELMEDIN 41,50
16. KARADŽA SINAN 40,50
17. PILAV ABADIN 36,50
18. EFENDIĆ MINA 35,50
19. MANDŽUKA ADIN 35,00
20. TUKAR HARUN 31,00
21. ČEHAJIĆ HAZIM 31,00
22. SEFEROVIĆ ADIN 31,00
23. KRAK ŠEJLA 31,00
24. BURIĆ VEHID 31,00
25. DŽEVAHIRIĆ UBEID 31,00
Napomena: Svi učenici koji su konkurisali za
ovaj smjer su primljeni zato sto više kandidata
ima isti broj bodova.

 

SMJER: ELEKTROTEHNIČAR RAČUNARSTVA I INFORMATIKE

1. FILAN EDIN 83,00
2. SADIKOVIĆ HARIS 83,00
3. ČAVAK MENSUR 83,00

4. DREK ISRA 83,00
5. SMAJLOVIĆ NEJLA 83,00
6. MAŠIĆ ZEIR 83,00
7. HOZIĆ AMRA 83,00
8. AJKUNIĆ AID 83,00
9. ĆESO DALAL 74,50
10. IVOŠ DANIJEL 73,50
11. SOLIĆ KERIM 73,00
12. ŠVAGO AMINA 72,00
13. KARAŠIN FERAS 71,50
14. DUVNJAK SEDIN 71,00
15. ALIBEGOVIĆ ANES 70,50
16. ZJAKIĆ ANUR 69,00
17. GAZIĆ KERIM 68,50
18. ALKIĆ KANITA 68,50
19. ŠVAGO SAMED 67,50
20. HABIBOVIĆ EMELIN 66,50
21. BUŠATLIĆ AMIN 64,00
22. RAMIĆ ELDAR 63,50
23. KULAŠ ADEM 62,50
24. SULTANOVIĆ NEJLA 61,00
25. TRAPO HARIS 60,50
26. MURATOVIĆ AMRA 60,00
27. VUGDALIĆ NEDIN 58,50
28. HOZIĆ AID 58,00
29. JUSIĆ FARIS 58,00
30. DELIĆ ANEL 57,50
31. REDŽEBAŠIĆ ELDAR 55,50
32. MUSIĆ NEJRA 54,00
33. MANDŽUKA DINO 54,00
34. RAMLJAK EMRAH 54,00
35. ŠABIĆ MERSED 53,50
36. PANDŽO VEDAD 53,50
37. BEKTAŠ BELMIN 51,50
38. DEDIĆ VERNES 51,00
39. MARIJANAC FILIP 51,00
40. LJUBUNČIĆ ASMIR 51,00
41. DRUŠKO AZER 50,50
42. SEFEROVIĆ AHMED 50,50
43. HABIBOVIĆ EDIN 50,00
44. HRNJIĆ ELVIR 50,00
45. FORIĆ AMAR 50,00
46. OMANOVIĆ ADNAN 49,00
47. HELEZ NEDIM 48,50
48. MEHIĆ NADIN 45,50
49. HUSIĆ ALDIN 44,50
50. HERO NIDAL 34,00
51. HALILOVIĆ ENES 31,00

Napomena: Učenici do rednog broja 48. su
primljeni, ostali učenici mogu konkurisati u
zanimanja koja nisu popunjena u drugom
upisnom roku

SMJER: ELEKTROTEHNIČAR ENERGETIKE OBNOVLJIVIH IZVORA ENERGIJE I ELEKTRONIKE

1. ŠABIĆ ENID
2. MUSIĆ ASMER
3. MURATSPAHIĆ MIRZET
4. MUSIĆ EMIN
5. NOVALIĆ SANJIN
6. ČEHADAREVIĆ AJDIN
7. KARAŠIN ADNAN
8. REMIĆ PETAR

 

SMJER: ELEKTROTEHNIČAR RAČUNARSKE TEHNIKE I AUTOMATIKE

1. KARADŽA ILHANA
2. KARADŽA MUZAFER
3. HODŽIĆ NUSRET
4. HADŽIĆ EJUB
5. PALAČKIĆ ADNAN
6. KMETAŠ ERVIN
7. ŠEČIĆ AZEM
8. ŠIŠIĆ ELDAR
9. MUMINOVIĆ ENVER
10. ČEHAJA ELVIR
11. KALBIĆ RIJAD
12. SMAJIĆ ADIN
13. BAJRIĆ LEJLA
14. DELJKOVIĆ ADIN
15. KARADŽA SANJIN
16. JUSUFSPAHIĆ LARIS
17. OMERAGIĆ AJDIN
18. BAJRAKTAREVIĆ HARUN
19. ČURIĆ ANES
Napomena: Svi kandidati koji su konkurisali za ovaj
smjer su primljeni.

 

SMJER: MAŠINSKI TEHNIČAR KONSTRUKTOR
NA RAČUNARU
1. BILANOVIĆ HALID
2. ŽULJ MARTIN
3 TAHIROVIĆ AHMED
4. TERZIĆ AMMAR

SMJER: EKONOMSKI I BANKARSKI TEHNIČAR
1. KARAŠIN AJDINA
2. ŽULJ MARTA
3. KARALIĆ EJLA
4. FORIĆ MINELA
5. MIKARA SUVADA
6. KMETAŠ ADISA
7. KMETAŠ EMINA
8. JULARDŽIJA EDNA
9. FRLJ DŽEMILA

SMJER: GRAĐEVINSKI TEHNIČAR
1. KORENIĆ SELMA
2. SEJFIĆ AJLA
3. KOVAČEVIĆ AJLA
4. BUREK AHMED
5. JUNUZOVIĆ VAHID

 

Napomena: Učenici koji su konkurisali za smjerove:
mašinski tehničar konstruktor na računaru,
elektrotehniučar energetike obnovljivih izvora energije i elektronike,
ekonomski i bankarski tehničar kao i građevinski tehnuičar
su primljeni, a formiranje odjeljena zavisi od broja prijavljenih učenika u drugom upisnom
roku.

Tabelarni pregled.
UČENICI KOJI SU PRIMLJENI TREBAJU DOCI RADI UPISA U SRIJEDU I
ČETVRTAK (3. i 4.7.2019. god.) OD 9,00-13,00 SATI U SEKRETARIJAT ŠKOLE.
UČENICI KOJI NISU PRIMLJENI MOGU PODICI SVOJA DOKUMENTA U UTORAK,
2.7.2019.. GODINE U SEKRETARIJATU ŠKOLE. OD 9,00 -12,00 SATI.