KANTONALNO TAKMIČENjE IZ INFORMATIKE

Posted on

KANTONALNO TAKMIČENjE IZ INFORMATIKE

🎬😍 Izuzetna nam je čast da s ponosom predstavimo rezultate naših učenika i uspjeh naše škole na kantonalnom takmičenju iz 👨‍🏫⌨️INFORMATIKE 🖥📱 koje je održano 01.06.2019 godine u Mješovitoj srednjoj tehničkoj školi u Travniku : U kategoriji PROGRAMIRIRANjE
👉 … Imširević Velid, prvo mjesto 👏🏆🥇💯
👉 … Petrović Armin, treće mjesto 👏🏆🥈🏅
👉 … Omeragić Nedim, šesto mjesto 👏🏆🥉🎖

➡️Na takmičanju iz programiranja Srednja tehnička škola je osvojila PRVO mjesto 🏆🥇🏵, što je ukupno kao ekipa na ovom takmičenju iz informatike DRUGO mjesto .

➡️ Čestitamo našim učenicima na postignutom uspjehu, a samim tim smo još jednom pokazali da je Srednja tehnička škola po kvalitetu kadra 👨‍🏫 i uspjesima učenika 🏆 na raznim takmičenjima jedna od najboljih škola u SBK i FBiH .🙋‍♀️🙋‍♂️🔝🇧🇦👍✍️